Zrób sobie selfie w muzeum

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
13 stycznia 2020

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie włącza się w akcję Museum Selfie Day. W tym roku odbędzie się on w środę 15 stycznia. Tego dnia zapraszamy odwiedzających do wzięcia udziału w zabawie i publikowania swych selfie wykonanych w głogowskim muzeum na facebooku.

Żeby wziąć udział w międzynarodowej akcji nie trzeba wiele. Wystarczy odwiedzić 15 stycznia 2020 r. Muzeum Archeologiczno-Historyczne i sfotografować się na tle któregoś z eksponatów prezentowanych na wystawach, zaś efekt tych działań opublikować na facebooku opatrując fotografię hasztagiem #mahselfie oraz komentarzach pod postem na facebookowej witrynie Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Trzy najciekawsze zdjęcia nagrodzone zostaną upominkami.

Pomysł akcji Museum Selfie Day przyszedł z Danii. Jego autorką jest designerka Olivia Muus, która selfie wykonane w National Gallery w Kopenhadze opublikowała w społecznościowych mediach, by pokazać w jaki sposób wysoka kultura może łączyć się z tą popularną. Od tego czasu akcja zyskała wielu fanów na całym świecie. Także w Polsce.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-01-13
Data publikacji:2020-01-13
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:418