Zapraszamy na wirtualne spotkania w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
15 stycznia 2021

W związku z obecną sytuacją i częściowym dalszym zdalnym nauczaniem, w II semestrze roku szkolnego 2020/2021 zapraszamy przedszkolaki, dzieci i młodzież szkolną oraz studentów wyższych uczelni na spotkania muzealne w sieci. Nasze działania będą dostępne w formie nagrań wideo.

Przygotowana przez nas oferta edukacyjna jest cennym uzupełnieniem zajęć dydaktycznych prowadzonych w szkołach. W naszych propozycjach jest wirtualne zwiedzanie wystaw muzealnych, ale również spotkania z pracownikami naszego Muzeum np. archeologiem, historykiem, etnologiem i plastykiem.

Wszystkie nasze propozycje są bezpłatne. Wystarczy wybrać interesujący Was temat, a propozycji jest wiele. Bez wychodzenia ze szkoły lub domu spotkajcie się z nami.

Po wybraniu danego tematu prosimy o zgłoszenie nam telefonicznie 76/ 834-10-81 wew. 43 (Pracownia Edukacji w Muzeum) lub e-mailem agnieszka.filipczak@muzeum.glogow.pl, anna.wawryszewicz@muzeum.glogow.pl, jaka szkoła, klasa, opiekun oraz ilość uczniów brała udział w zajęciach. Ta informacja jest nam potrzebna do naszych statystyk muzealnych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Jej szczegóły dostępne są w zakładce edukacja.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-15
Data publikacji:2021-01-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:253