Bardowie wracają pod wieżę

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
7 września 2021

Po wakacyjnej przerwie zapraszamy na kolejny koncert z cyklu „Bardowie Pod Wieżą”. Tym razem na dziedzińcu głogowskiego zamku, oczywiście jeżeli pozwoli na to pogoda, wystąpi Robert Mazurkiewicz. Koncert odbędzie się w czwartek, 9 września. Rozpocznie się o godzinie 19.00.

Kolejnego artysty, który zaprezentuje się pod wieżą głogowskiego zamku, przedstawiać nie trzeba. Zwłaszcza mieszkańcom Głogowa i Sławy. Na muzycznej scenie Robert Mazurkiewicz obecny jest bowiem od ponad trzydziestu lat. Na swym koncie ma laury zdobywane na najważniejszych konkursach i festiwalach z kręgu „krainy łagodności” i nie tylko. Kompozytor, tekściarz, aranżer i realizator dźwięku. W 2017 roku ukazała się trzecia już jego płyta, nosząca tytuł „Podróż”.

Recital Roberta Mazurkiewicza odbędzie w czwartek, 9 września. Rozpocznie się o godzinie 19.00. Darmowe zaproszenia można odbierać w dniu koncertu na portierni MAH. W trosce o bezpieczeństwo widzów ich liczba jest jednak ograniczona. Występ kolejnego barda transmitowany będzie jednak na facebookowym profilu Głogowskich Spotkań z Piosenką „Bardowie Pod Wieżą” oraz na profilu Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie.

Cykl spotkań z muzyką spod znaku „krainy łagodności” zainaugurowany został jesienią ubiegłego roku. Jego organizatorem jest Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa przy współpracy z Muzeum Archeologiczno-Historycznym oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury. Przedsięwzięcie współfinansowane jest przez Gminę Miejską Głogów. Zapraszamy na kolejne spotkanie z piosenką poetycką.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-09-07
Data publikacji:2021-09-07
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:85