Bombonierka na osłodę jesieni

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
27 listopada 2021

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa zaprasza na kolejny koncert z cyklu „Bardowie Pod Wieżą”. Tym razem już we wtorek, 30 listopada wystąpi w Muzeum Archeologiczno-Historycznym Basia Stępniak-Wilk.

Koncerty z cyklu „Bardowie Pod wieżą” cieszą się dużym zainteresowaniem i mają już wierną publiczność. Zarówno tych, którzy niemal co miesiąc uczestniczą w spotkaniach z poezją śpiewaną w murach głogowskiego zamku, jak i tych, którym bliski jest ten muzyczny gatunek, ucieszy zapewne informacja o kolejnym wykonawcy. Tym razem będzie to Basia Stępniak-Wilk – piosenkarka, poetka, aktorka i dziennikarka, wykonawczyni wielu przebojów, między innymi słynnej „Bombonierki”.

Kolejne spotkanie z muzyką spod znaku „krainy łagodności” odbędzie się we wtorek, 30 listopada i rozpocznie się o godzinie 18.00. Podobnie jak w przypadku poprzednich koncertów, żeby wziąć w nim udział, należy w dniu koncertu odebrać zaproszenie. Ze względu na nadal obowiązujące obostrzenia ich ilość jest ograniczona. Występ Basi Stępniak-Wilk będzie jednak transmitowany na profilu facebookowym projektu „Bardowie Pod Wieżą” oraz na profilu Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie.

Organizatorem poetyckiego przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa wspomagane przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne oraz Miejski Ośrodek Kultury. Cykl koncertów współfinansowany jest przez Gminę Miejską Głogów. Zapraszamy.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie fot. A.Gryczyński

    fot. A.Gryczyński

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-11-27
Data publikacji:2021-11-27
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:149