Prezenty dla babć i dziadków

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
20 stycznia 2021

W czwartek, 21 stycznia swój dzień mają babcie. W piątek, 22 stycznia okazję do świętowania będą mieli dziadkowie. Mamy dla nich upominki. W sobotę, 23 stycznia rozdamy im muzealne kalendarze.

Co trzeba zrobić, żeby otrzymać kalendarz? To proste. Wystarczy w najbliższą sobotę, między godziną 11.00 a 14.00, wybrać się na spacer w okolice Muzeum Archeologiczno-Historycznego. Prezenty będą dostępne przed wejściem do placówki. O ile pozwoli na to pogoda. Jeżeli aura nie będzie sprzyjająca, kalendarze rozdawane będą w holu muzeum. Żeby dostać się do niego, trzeba będzie skorzystać z dzwonka przy zamkowej bramie. Warto jednak pospieszyć się, gdyż ilość upominków jest ograniczona.

Kalendarz na 2021 rok, wydany przez MAH, jest wyjątkowy. Dla wielu głogowian będzie on zapewne sentymentalną podróżą do czasów dzieciństwa i młodości. Przedstawia bowiem Głogów z lat 70. XX wieku. Na dwunastu czarno-białych fotografiach przypomniane zostało miasto, którego już nie ma lub dziś wygląda zupełnie inaczej.

Wszystkim babciom i dziadkom życzymy przede wszystkim zdrowia i wszelkiej pomyślności

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Pierwsza strona kalendarza na 2021 rok. Napis Głogów ludzie i miejsca w PRL. Na górze czarno-białe zdjęcie przedstawiające Aleję Wolności w latach 70. XX wieku. Pawilon handlowy z napisem Adam i Ewa. Przed budynkiem przechadzający się ludzie.

    Pierwsza strona kalendarza na 2021 rok. Napis Głogów ludzie i miejsca w PRL. Na górze czarno-białe zdjęcie przedstawiające Aleję Wolności w latach 70. XX wieku. Pawilon handlowy z napisem Adam i Ewa. Przed budynkiem przechadzający się ludzie.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2021-01-20
Data publikacji:2021-01-20
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:165