Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Struktura i kontakty

Dyrektor

Leszek Lenarczyk,
e-mail: muzeum@muzeum.glogow.pl
tel. sekretariat: (76) 833-30-38

Z-ca Dyrektora

Waldemar Hass,
e-mail: muzeum@muzeum.glogow.pl 
tel. sekretariat: (76) 833-30-38

SEKRETARIAT
email: muzeum@muzeum.glogow.pl

Anna Zygmunt
email: anna.zygmunt@muzeum.glogow.pl
tel/fax: (76) 833-30-38

KSIĘGOWOŚĆ

Główny Księgowy: Agnieszka Wąsik,
e-mail: agnieszka.wasik@muzem.glogow.pl
tel. (76) 835-30-38 wew. 37

Alina Stefaniak

KADRY, ARCHIWUM

Małgorzata Żmuda,
e-mail: malgorzata.zmuda@muzeum.glogow.pl 

ODDZIAŁ MUZEUM

OS-MZA

DZIAŁ ARCHEOLOGICZNY

Kierownik: Zenon Hendel,
e-mail: zenon.hendel@muzeum.glogow.pl 
tel. (76) 835-30-38 wew. 47

Wacław Pogorzelski

Aleksander Dobrowolski

DZIAŁ HISTORYCZNY

Kierownik: Jarosław Helwig,
e-mail: jaroslaw.helwig@muzeum.glogow.pl 
tel. (76) 835-30-38 wew. 36

Renata Matysiak

Jerzy Dymytryszyn

Maciej Iżycki

DZIAŁ NUMIZMATYCZNY (OSMZA)

Kierownik: Marzena Grochowska-Jasnos
e-mail: marzena.grochowska-jasnos@osmza.glogow.pl

Krystian Książek 

DZIAŁ ORGANIZACJI WYSTAW, WYDAWNICTW I PROMOCJI (w tym „Edukacja”)

Kierownik: Agnieszka Filipczak,
e-mail: agnieszka.filipczak@muzeum.glogow.pl
tel. (76) 835-30-38 wew. 43

Pracownia Edukacyjna:

Agnieszka Filipczak

Magdalena Świderska

Anna Wawryszewicz

Romualda Pilitsidis

Pracownia Organizacji Wystaw:

Eryka Stolarska

Ewelina Wyrwas  

Centrum Konferencyjno - Wystawnicze im. Mieczysława Kaczkowskiego:

Dorota Kuźniak,
e-mail: dorota.kuzniak@muzeum.glogow.pl 
tel. (76) 835-30-38 wew. 42

PRACOWNIA GŁÓWNEGO INWENTARYZATORA ZBIORÓW

p.o. Głownego Inwentaryzatora Zbiorów: Agnieszka Frączkowska-Pyra,
e-mail: agnieszka.pyra@muzeum.glogow.pl
tel. (76) 835-30-38 wew. 50

Małgorzata Sułkowska

Karol Seidel

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Kierownik Administracyjny Muzeum: Remigusz Smolin,
e-mail: remigiusz.smolin@muzeum.glogow.pl 
tel. (76) 835-30-38 wew. 39

Z-ca Kierownika Anna Jędruch,
e-mail: anna.jedruch@muzeum.glogow.pl
tel. (76) 835-30-38 wew. 41

Jan Wyrwas

Jacek Joniec

Ewa Szlachta

Katarzyna Berta

Renata Predygier

Małgorzata Piszcz

Walentyna Majka

Magdalena Czuczwara

Paulina Włodarczyk

Ewa Hofmańska

Krzysztof Charewicz

BIBLIOTEKA MUZEUM

Agnieszka Grasza,
e-mail: agnieszka.grasza@muzeum.glogow.pl
tel. (76) 835-30-38 wew. 34

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:17655