Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Strona główna

Aktualności

Powiększ zdjęcie

Spotkanie z historykiem i publicystą w MAH

20 lutego 2019

Muzeum Archeologiczno – Historyczne wraz firmą Intertrans Podróże na spotkanie z dr Witoldem Pronobisem, historykiem, publicystą, dziennikarzem i wieloletnim pracownikiem Radia Wolna Europa.

Czytaj więcej o: Spotkanie z historykiem i publicystą w MAH
Powiększ zdjęcie

Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy

14 lutego 2019

Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie zaprasza do zwiedzania nowej wystawy. Ekspozycja nosi tytuł „Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy”. Wystawę będzie można oglądać w głogowskim muzeum do kwietnia.

Czytaj więcej o: Jaćwingowie Zapomniani Wojownicy
Powiększ zdjęcie

Wystawa o Jakubowie pojechała do Szczyrku

11 lutego 2019

Trwa peregrynacja wystawy poświęconej sanktuarium św. Jakuba w Jakubowie. Ekspozycja trafiła w Beskidy. Można ją już oglądać w parafii św. Jakuba w Szczyrku.

Czytaj więcej o: Wystawa o Jakubowie pojechała do Szczyrku
Powiększ zdjęcie

Zimowe ferie w MAH

4 lutego 2019

Jak bawiono się na przełomie XIX i XX? Jak wyglądały mieszkania głogowskich mieszczan? Jak fotografowano, kiedy jeszcze fotografia nie była cyfrowa? Tego wszystkiego dowiedzieli się młodzi uczestnicy tegorocznych ferii w Muzeum Archeologiczno – Historycznym.

Czytaj więcej o: Zimowe ferie w MAH
Powiększ zdjęcie

Niezwykła wystawa w MAH

29 stycznia 2019

„Archeologia niebiańska. Wyniki prac archeologicznych na wieży kościoła katedralnego w Gorzowie Wielkopolskim” – taki tytuł nosi najnowsza wystawa prezentowana w Muzeum Archeologiczno – Historycznym. Ekspozycję tworzą zabytki odnalezione podczas odbudowy wieży gorzowskiej katedry.

Czytaj więcej o: Niezwykła wystawa w MAH