Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie

Strona główna

Aktualności

Powiększ zdjęcie

Wysoka frekwencja podczas Nocy Muzeów

22 maja 2017

Blisko 2600 osób odwiedziło Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie podczas tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów. Zainteresowaniem cieszyły się nie tylko wystawy prezentowane w MAH, ale również dodatkowe atrakcje przygotowane przez muzealników.

Czytaj więcej o: Wysoka frekwencja podczas Nocy Muzeów
Powiększ zdjęcie

Librarium z dawnego Głogowa

19 maja 2017

Książki są motywem przewodnim najnowszej wystawy prezentowanej w głogowskim Muzeum Archeologiczno – Historycznym. Doskonałą okazją do odwiedzenia ekspozycji będzie tegoroczna Europejska Noc Muzeów. W sobotę, 20 maja, wystawa zatytułowana „Librarium z dawnego Głogowa” udostępniona zostanie zwiedzającym.

Czytaj więcej o: Librarium z dawnego Głogowa

Szukamy pracowników

11 maja 2017

Muzeum Archeologiczno - Historyczne przyjmie pracowników do pracy podczas ratowniczych badań archeologicznych w Głogowie na Starym Mieście – Bulwar Nadodrzański w okresie maj-lipiec 2017 r. Stawka 13 zł/h. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Działem Archeologicznym MAH. Telefon 76 834 10 81

Czytaj więcej o: Szukamy pracowników
Powiększ zdjęcie

Stowarzyszenie Muzealników Polskich poleca

10 maja 2017

Noce Muzeów od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Zwiedzających przyciągają do muzeów nie tylko niecodzienne godziny, których można zwiedzać ekspozycje, ale także wiele dodatkowych atrakcji. W tym roku w przedsięwzięcie włączył się także dolnośląski oddział Stowarzyszenia Muzealników Polskich.

Czytaj więcej o: Stowarzyszenie Muzealników Polskich poleca