Jesteś tutaj: Start / NOC MUZEÓW ONLINE

NOC MUZEÓW ONLINE

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Muzeum Utracone – zapraszamy do oglądania

Muzeum Utracone – zapraszamy do oglądania

17 maja 2020

Od 2010 roku tradycją Europejskiej Nocy Muzeów, także w MAH, była prezentacja filmów z cyklu „Muzeum Utracone”. W tym roku, w ramach Nocy Muzeów On-line, proponujemy Państwu obejrzenie wszystkich dotychczasowych produkcji, zrealizowanych w ramach projektu, którego inicjatorem było Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Zapraszamy.

Czytaj więcej o: Muzeum Utracone – zapraszamy do oglądania
Przejdź do - Muzealne wystawy on-line

Muzealne wystawy on-line

16 maja 2020

W związku z pandemią nie możemy spotkać się z Państwem osobiście podczas tegorocznej Europejskiej Nocy Muzeów. Wszelkie działania związane z tym przedsięwzięciem przeniesione zostały do internetu. Także te przygotowane przez Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie. Zapraszamy do obejrzenia krótkich, fotograficznych impresji na temat wystaw prezentowanych w MAH.

Czytaj więcej o: Muzealne wystawy on-line
Przejdź do - Kiedyś to się działo…

Kiedyś to się działo…

15 maja 2020

Pokazy tańca, rzemiosła, grupy rekonstrukcyjne, koncerty i tłumy głogowian na muzealnym dziedzińcu - tak wyglądały wcześniejsze edycje Europejskich Nocy Muzeów. W tym roku święto muzealników i muzealnictwa wygląda nieco inaczej. Przeniosło się ono do internetu. Zapraszamy do obejrzenia fotograficznych wspomnień z Nocy Muzeów w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie.

Czytaj więcej o: Kiedyś to się działo…
Przejdź do - Noc Muzeów w tym roku on-line

Noc Muzeów w tym roku on-line

15 maja 2020

Od wielu lat w maju spotykaliśmy się z mieszkańcami Głogowa w Muzeum Archeologiczno-Historycznym podczas Europejskiej Nocy Muzeów. Niestety, w tym roku nie pozwala na to sytuacja epidemiczna. Nie oznacza to jednak, że rezygnujemy ze spotkania z Państwem. W tym roku przenosimy Noc Muzeów do internetu.

Czytaj więcej o: Noc Muzeów w tym roku on-line

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-05-15
Data publikacji:2020-05-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:1833