Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Lato w muzeum z wieżą w tle

Trwają wakacje i już wkrótce rozpoczną się wakacyjne spotkania dla dzieci w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie. W tym roku motywem przewodnim będzie zamkowa wieża i jej tajemnice.

Tradycyjnie, podczas letniej przerwy w nauce, zapraszamy dzieci do MAH. Zajęcia będą odbywały się w każdy lipcowy i sierpniowy czwartek. Hasłem przewodnim tegorocznej akcji „Lato w muzeum” jest „Jej wysokość wieża”. Podczas cotygodniowych spotkań uczestnicy będą mieli okazję poznać zamkową wieżę i jej tajemnice – nawet te mroczne.

Pierwsze warsztaty odbędą się już 4 lipca i będą nosić tytuł „Miłe wieży początki, czyli jak to z wieżą było”. Zarówno te, jak i pozostałe czwartkowe spotkania w MAH, będą rozpoczynały się o godzinie 12:00 i potrwają do 14:00.

Do udziału w zajęciach zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Koszt warsztatów wynosi każdorazowo 17 złotych. Liczba miejsc jest niestety ograniczona, dlatego warto wcześniej zapisać się na czwartkowe zajęcia. Można to zrobić telefonicznie, dzwoniąc pod numer 76 834 10 81 wewnętrzny 43.

Wakacyjne, czwartkowe spotkania w MAH stanowią również doskonałą okazję do zwiedzenia wszystkich muzealnych ekspozycji. Szczegóły akcji „Lato w muzeum” można znaleźć na naszych plakatach. Serdecznie zapraszamy.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-06-25 11:19przez:
Opublikowano:2024-06-25 11:21przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:265

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.