Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zapraszamy do muzeum nauczycieli i uczniów

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie oferuje całą gamę działań dla przedszkolaków, uczniów i studentów. Na stronie internetowej MAH w zakładce „edukacja” dostępna jest aktualna oferta edukacyjna muzeum.

Organizowane w MAH zajęcia pozwalają ich uczestnikom poznać niezwykle bogatą przeszłość Głogowa i ziemi głogowskiej. Odbywają się w salach wystaw stałych i czasowych, a także w pracowniach edukacyjnych. Prowadzone są przez wykwalifikowanych pracowników MAH, którzy stosują aktywne metody pracy z uczniami.

Edukacyjne spotkania organizowane są dla uczniów szkół podstawowych, średnich i wyższych, a także dla przedszkolaków. Obejmują różne tematy, takie jak muzealnictwo, historia, archeologia, numizmatyka oraz sztuka. 

Szczegółowe informacje dotyczące muzealnej oferty dostępne są na stronie www.muzeum.glogow.pl w zakładce „edukacja”. Tam również znaleźć można regulamin zajęć edukacyjnych. Zapraszamy.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-11-07 12:30przez:
Opublikowano:2023-11-07 12:41przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:572

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.