Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Ogłoszenie wyników już wkrótce

Zakończyło się przyjmowanie prac na konkurs „Historia w pudełku”, którego bohaterami byli Konrad I oraz księżna Salomea. Wkrótce poznamy jego zwycięzców i laureatów.

Organizatorami przedsięwzięcia było Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie oraz Szkoła Podstawowa nr 12. Do udziału w konkursie zaproszeni zostali uczniowie klas siódmych i ósmych podstawówek z terenu powiatu głogowskiego. Zadaniem jego uczestników było wykonanie pracy plastyczno-historycznej zatytułowanej „Konrad I i Salomea w księstwie głogowskim”. W tytułowym pudełku miało się znaleźć wszystko to, co może kojarzyć się z książęcą parą.

Uczniowie wywiązali się z tego zadania doskonale. Do MAH dotarło dwadzieścia pudełkowych prac. Zwycięzców i laureatów wyłoni jury. Będzie ono miało bardzo trudne zadanie. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników już wkrótce.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-03-13 08:48przez:
Opublikowano:2023-03-13 08:50przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:917

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.