Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Leszek Kopeć zaśpiewa pod wieżą

Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa zaprasza do Muzeum Archeologiczno-Historycznego na kolejny koncert z cyklu „Bardowie Pod Wieżą”. Tym razem w gościnnych murach MAH wystąpi legenda studenckiego i turystycznego grania – Leszek Kopeć.

Artystę, który przyjął zaproszenie, by zaprezentować się pod wieżą głogowskiego zamku, spotkać można na wszystkich najważniejszych w kraju festiwalach piosenki studenckiej, poetyckiej lub turystycznej. Gości na nich bądź to jako wykonawca, bądź jako dziennikarz. Leszek Kopeć od wielu lat jest bowiem gospodarzem audycji „Muzyczna cyganeria” nadawanej na antenie Polskiego Radia Wrocław.

Autor tekstów, kompozytor i radiowiec wystąpi w Głogowie w czwartek, 1 czerwca. Koncert odbędzie się tradycyjnie już w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Głogowie. Rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

Organizatorem cyklu „Bardowie Pod Wieżą” jest Stowarzyszenie Przyjaciół Muzeum i Historii Miasta Głogowa, wspierane przez MAH i Miejski Ośrodek Kultury. Finansowo projekt wspomogła Gmina Miejska Głogów.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-05-29 10:37przez:
Opublikowano:2023-05-29 13:38przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:508

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.