Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wakacyjny konkurs fotograficzny

Muzeum Archeologiczno-Historyczne zaprasza młodych pasjonatów fotografii do udziału w wakacyjnym konkursie zatytułowanym „Świat dzieciństwa – podwórka i place zabaw w obiektywie”. Jest on skierowany do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych.

W czasach przed internetem osiedlowe podwórka i place zabaw były areną wielu dziecięcych przygód. Czy podwórkowe zabawy całkowicie odeszły już w zapomnienie? Być może jeszcze nie. Celem konkursu jest nie tylko rozbudzenie u jego uczestników zainteresowania fotografią, ale także udokumentowanie zmian, jakie dotknęły głogowskie place zabaw i podwórka.

Na konkursowe prace czekamy do 15 września 2023 r. Można je dostarczyć do MAH osobiście lub przesłać pocztą na adres: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie, ul. Brama Brzostowska 1, 67-200 Głogów, z dopiskiem „konkurs fotograficzny”. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu trzy pojedyncze fotografie lub jeden zestaw zdjęć w formacie 20 x 30 cm. Przez zestaw rozumiemy serię maksimum trzech fotografii tworzących określoną, zamkniętą całość.

Szczegóły dotyczące konkursu, jego regulamin i niezbędne oświadczenia można znaleźć jako załączniki na stronie www.muzeum.glogow.pl w zakładce edukacja/konkursy. Zapraszamy do zabawy.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-07-03 12:00przez:
Opublikowano:2023-07-03 12:05przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:835

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.