Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zapraszamy do udziału w konkursie

Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie, zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym, którego tematem mają być Legendy Głogowskie. Prace mogą być wykonane w dowolnej technice. Składać je można w MAH do 8 grudnia 2023 roku.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku od pięciu do sześciu lat oraz uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych. Celem przedsięwzięcia jest zaznajomienie najmłodszych mieszkańców miasta z głogowskimi legendami, rozwijanie zainteresowania historią miasta, a także rozwijanie twórczych zdolności młodych uczestników konkursu.

Prace zgłaszane do konkursu Legendy Głogowskie powinny być inspirowane wybraną przez małego twórcę lokalną legendą. Technika wykonania tych prac jest dowolna. Nie mogą to być jednak techniki przestrzenne. Najmniejszy dopuszczalny format to kartka A4, największy zaś to arkusz A2.

Konkursowe rysunki i malunki należy na odwrocie podpisać, podając imię i nazwisko autora, jego wiek, tytuł pracy, adres i telefon przedszkola lub szkoły oraz imię i nazwisko opiekuna.

Ogłoszenie wyników konkursu Legendy Głogowskie odbędzie się w głogowskim muzeum dnia 14 grudnia 2023 roku o godzinie 12.00.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2023-11-13 11:56przez:
Opublikowano:2023-11-13 11:58przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:715

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.