Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Zapraszamy do udziału w pudełkowym konkursie

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie oraz Szkoła Podstawowa nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie im. Kawalerów Orderu Uśmiechu kolejny już raz zapraszają do udziału w powiatowym konkursie historycznym „Historia w pudełku”. W tym roku motywem przewodnim przedsięwzięcia będą Piastowie w Głogowie.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych z terenu powiatu głogowskiego. Jego uczestnicy będą mieli za zadanie wykonanie pracy plastyczno-historycznej zatytułowanej „Piastowie w Głogowie”. W tytułowym pudełku powinno znaleźć się wszystko to, co kojarzyć może się z dynastią Piastów. Mogą to być zdjęcia, figurki, rysunki, mapy, informacje czy też kompozycje przestrzenne.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest odesłanie do 15 marca 2024 roku karty zgłoszeniowej, która dołączona jest do regulaminu konkursu. Zgłoszenia należy wysłać do Szkoły Podstawowej nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi w Głogowie, ul. Gomółki 43.

Konkursowe prace należy do 22 marca 2024 roku dostarczyć do Muzeum Archeologiczno-Historycznego w Głogowie, ul. Brama Brzostowska 1. Finaliści i laureaci konkursu ogłoszeni zostaną do 12 kwietnia 2024 roku.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-02-06 12:14przez:
Opublikowano:2024-02-06 12:16przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:278

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.