Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Wiosenne warsztaty w muzeum

Świąteczne warsztaty w muzeum dobiegły końca… Teraz czas na świętowanie. Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i wytrwałość w tworzeniu nowych, pięknych rzeczy.

Kiedy wymyślałyśmy formułę sobotnich spotkań w muzeum, byłyśmy pełne obaw, ale też nadziei: czy będzie odzew? Czy plastyka obrzędowa nadal jest potrzebna w dzisiejszym, zagonionym świecie? Przecież zawsze można pójść do sklepu i kupić gotowe. A tutaj trzeba się trochę napracować, chwilami ręce bolą, pozornie nic nie wychodzi, to taaakie trudne, a wydaje się takie łatwe. Czasami lecą łzy, ale częściej towarzyszy na twarzy uśmiech.

I na koniec zajęć mamy kolorowe palmy, cudownie zdobione wszelkimi technikami jajka, stroiki czy oryginalne wielkanocne książki tunelowe.

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz dziękujemy i obiecujemy, że będą następne i następne warsztaty. Proszę śledzić naszą stronę i media społecznościowe.

Metryczka

Metryczka
Wytworzono:2024-03-25 11:10przez:
Opublikowano:2024-03-25 11:20przez: Maciej Iżycki
Podmiot udostępniający: Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
Odwiedziny:248

Rejestr zmian

  • Brak wpisów.