Wakacyjne, czwartkowe spotkania w MAH

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
26 czerwca 2018

Tradycyjnie, jak każdego roku, Muzeum Archeologiczno – Historyczne w Głogowie pamięta o dzieciach, które wakacje lub ich część spędzają w mieście. Specjalnie dla nich muzealnicy przygotowali ciekawe zajęcia.

Młodzi uczestnicy muzealnych zajęć poznają tajemnice zamkowej wieży, wybiorą się na daleką północ by poznać jej mieszkańców i ich sztukę, przekonają się, że fotografia nie zawsze była cyfrowa, poznają tajniki archeologii, pobawią się portretem i dowiedzą się tego, skąd wiadomo, że wikingowie nie nosili rogów.

Zajęcia będą odbywały się w każdy czwartek od 12 lipca do 16 sierpnia. Wszystkie będą składały się z dwóch części – pogadanki oraz warsztatów. Żeby wziąć udział w wakacyjnych spotkaniach w muzeum, należy wcześniej zgłosić się Pracowni Edukacyjnej muzeum. Można to uczynić telefonicznie, dzwoniąc pod numer telefonu 76 834 10 81 wewnętrzny 43. Niestety ilość miejsc jest ograniczona. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest również wykupienie ulgowego biletu wstępu do muzeum w cenie 2.50 zł. Spotkania będą rozpoczynały się o godzinie 12.00.

Szczegółowe informację o muzealnych spotkaniach czwartkowych znaleźć można na plakatach, stronie internetowej Muzeum Archeologiczno – Historycznego oraz na profilu facebookowym.

Galeria

  • Powiększ zdjęcie

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2018-06-26
Data publikacji:2018-06-26
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:Maciej Iżycki
Liczba odwiedzin:360