Jesteś tutaj: Start / O nas / Struktura i kontakty

Struktura i kontakty

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Muzeum Archeologiczno-Historyczne w Głogowie
ul. Brama Brzostowska 1, 67-200 Głogów
Portiernia: nr tel. (76) 834-10-81, (76) 835-30-38
Sekretariat: nr tel./fax (76) 833-30-38
e-mail: muzeum@muzeum.glogow.pl
NIP:693-13-65-936, Regon: 000651000

 

Dyrektor

Leszek Lenarczyk,

Zastępca Dyrektora

Waldemar Hass,

KSIĘGOWOŚĆ

Główny Księgowy: 
Agnieszka Wąsik,
e-mail: agnieszka.wasik@muzem.glogow.pl

Alina Stefaniak

DZIAŁ ADMINISTRACYJNY

Kierownik Administracyjny: 
Remigusz Smolin,
e-mail: remigiusz.smolin@muzeum.glogow.pl 

Jacek Joniec

KADRY

Małgorzata Żmuda,
e-mail: malgorzata.zmuda@muzeum.glogow.pl 

SEKRETARIAT
muzeum@muzeum.glogow.pl

Anna Zygmunt
email: anna.zygmunt@muzeum.glogow.pl

BIBLIOTEKA MUZEUM

Agnieszka Grasza,
e-mail: agnieszka.grasza@muzeum.glogow.pl

DZIAŁ GOSPODARCZY

Kierownik: 
Anna Jędruch,
e-mail: anna.jedruch@muzeum.glogow.pl

Ewa Hofmańska

Ewa Szlachta

Renata Predygier

Walentyna Majka

Małgorzata Piszcz

Katarzyna Berta

Halina Cabaj

Jan Wyrwas

Krzysztof Charewicz

DZIAŁ HISTORYCZNY

Kierownik: 
Jarosław Helwig,
e-mail: jaroslaw.helwig@muzeum.glogow.pl 

Renata Matysiak

Jerzy Dymytryszyn

DZIAŁ GŁÓWNEGO INWENTARYZATORA ZBIORÓW

Kierownik: 
Agnieszka Frączkowska-Pyra,
e-mail: agnieszka.pyra@muzeum.glogow.pl

Małgorzata Sułkowska

Karol Seidel

DZIAŁ ORGANIZACJI WYSTAW I EDUKACJI 

Kierownik: 
Agnieszka Filipczak,
e-mail: agnieszka.filipczak@muzeum.glogow.pl

PRACOWNIA EDUKACYJNA

Anna Wawryszewicz

Magdalena Świderska

Maciej Iżycki

PRACOWNIA ORGANIZACJI WSTAW

Eryka Stolarska

Ewelina Wyrwas  

DZIAŁ REGIONALISTYCZNY

Kierownik: 
Agnieszka Górska,
e-mail: agnieszka.gorska@muzeum.glogow.pl,

PRACOWNIA EDUKACJI REGIONALISTYCZEJ I PROMOCJI

Dorota Kuźniak-Machaj

Paulina Włodarczyk

PRACOWNIA ARCHEOLOGICZNYCH BADAŃ TERENOWYCH

Zastępca Kierownika: 
Zenon Hendel,
e-mail: zenon.hendel@muzeum.glogow.pl 

Wacław Pogorzelski

Aleksander Dobrowolski

OŚRODEK ARCHEOLOGICZNO-NUMIZMATYCZNY

Kierownik: 
Katarzyna Bernaciak,
e-mail: katarzyna.bernaciak@oan.glogow.pl,

Zastępca Kierownika: 
Natalia Bartczak,
e-mail: natalia.bartczak@oan.glogow.pl,

DZIAŁ ARCHEOLOGICZNO-NUMIZMATYCZNY

Pracowania Archeologiczna

Jakub Szajt

Pracownia Numizmatyczna: 

Marzena Grochowska-Jasnos

Krystian Książek

Pracownia Konserwatorska:

Główny Konserwator: 
Katarzyna Bernaciak

Weronika Korycka

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

Magdalena Wadas, 
e-mail: iod@muzeum.glogow.pl,
tel. (76) 300 01 40

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2015-05-19
Data publikacji:2015-05-19
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:20925