Jesteś tutaj: Start / Galeria / Dokumenty i zdjęcia trafiły w ręce specjalistów

Dokumenty i zdjęcia trafiły w ręce specjalistów

 • Powiększ zdjęcie Widok wnętrza kapsuły czasu przed przystąpieniem do prac konserwatorskich (Fot. Anna Seweryn).

  Widok wnętrza kapsuły czasu przed przystąpieniem do prac konserwatorskich (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Usuwanie ceramicznego pojemnika z tuby utworzonej z gazet. Widoczne rozległe zniszczenia obiektu w tym całościowe uszkodzenie górnej partii gazet spowodowane obecnością rdzy (Fot. Anna Seweryn).

  Usuwanie ceramicznego pojemnika z tuby utworzonej z gazet. Widoczne rozległe zniszczenia obiektu w tym całościowe uszkodzenie górnej partii gazet spowodowane obecnością rdzy (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Dyslokacja dokumentów z wnętrza ceramicznego słoja (Fot. Anna Seweryn).

  Dyslokacja dokumentów z wnętrza ceramicznego słoja (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Widok ogólny ceramicznego słoja wraz z napisami i destrukcją spowodowaną obecnością rdzy (Fot. Anna Seweryn).

  Widok ogólny ceramicznego słoja wraz z napisami i destrukcją spowodowaną obecnością rdzy (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Widok ogólny ceramicznego słoja wraz z napisami i destrukcją spowodowaną obecnością rdzy (Fot. Anna Seweryn).

  Widok ogólny ceramicznego słoja wraz z napisami i destrukcją spowodowaną obecnością rdzy (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Widoczny proces rozwijania i oddzielania od siebie mokrych dokumentów (Fot. Anna Seweryn).

  Widoczny proces rozwijania i oddzielania od siebie mokrych dokumentów (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Jednym z dokumentów odnalezionym w kapsule czasu jest rękopis wykonany na pergaminie. Stan obiektu można uznać za dobry-tekst jest czytelny. (Fot. Anna Seweryn).

  Jednym z dokumentów odnalezionym w kapsule czasu jest rękopis wykonany na pergaminie. Stan obiektu można uznać za dobry-tekst jest czytelny. (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Widoczny fragment zwiniętych ze sobą i mokrych fotografii żelatynowo-srebrowych. Obiekty zachowały się w formie destruktów-ze względu na długotrwałą działalność wody doszło do rozpuszczenia się żelatynowej warstwy obrazu fotograficznego oraz warstwy

  Widoczny fragment zwiniętych ze sobą i mokrych fotografii żelatynowo-srebrowych. Obiekty zachowały się w formie destruktów-ze względu na długotrwałą działalność wody doszło do rozpuszczenia się żelatynowej warstwy obrazu fotograficznego oraz warstwy

 • Powiększ zdjęcie Stan zachowania jednej z odbitek fotograficznych. W pozostałościach obrazu fotograficznego można zaobserwować widok ulic Głogowa (Fot. Anna Seweryn).

  Stan zachowania jednej z odbitek fotograficznych. W pozostałościach obrazu fotograficznego można zaobserwować widok ulic Głogowa (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Proces konserwacji jednej z odbitek żelatynowo-srebrowych (Fot. Anna Seweryn).

  Proces konserwacji jednej z odbitek żelatynowo-srebrowych (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Oczyszczanie odwrocia jednej z odbitek fotograficznych z zabrudzeń. Na obiekcie widoczna pieczęć tuszowa z oznaczeniem papieru fotograficznego (Fot. Anna Seweryn).

  Oczyszczanie odwrocia jednej z odbitek fotograficznych z zabrudzeń. Na obiekcie widoczna pieczęć tuszowa z oznaczeniem papieru fotograficznego (Fot. Anna Seweryn).

 • Powiększ zdjęcie Oczyszczanie chemiczne słoja ceramicznego z zabrudzeń i rdzy (Fot. Anna Seweryn).

  Oczyszczanie chemiczne słoja ceramicznego z zabrudzeń i rdzy (Fot. Anna Seweryn).